Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Търся тинол (но има уловка :D)

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
lnl90
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 14 Сеп 2011
Мнения: 38
Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Пет Авг 29, 2014 22:09    Заглавие: Търся тинол (но има уловка :D) Отговорете с цитат

Търся нещо, което може би ще предизвика подигравки у едни, а у други скъпи спомени, но Laughing
Трябва ми малко количество от старият тинол (български или съветско производство), който беше около 2-2,5мм с диаметър и съдържаще доста колофон в себе си. Нещото, по което може да се разпознае е, че при стопяване сместа ухае доста "старовремски" и няма нищо общо с аромата на този, който всички използваме сега. Ако някой се сеща за какво говоря и има примерно 2-3 метра от този тинол, нека пише на ЛС, много ще ме зарадва. Също вършат работа и магазини, в които има залежали количества от него. Ако някой се интересува за какво ми е - ще отговоря на ЛС Smile
Поздрави и благодаря предварително.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mihner
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 04 Фев 2011
Мнения: 19
Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Съб Авг 30, 2014 8:53    Заглавие: Re: Търся тинол (но има уловка :D) Отговорете с цитат

Здравей, имам такъв тинол, обади ми се : 0884 27 69 62
От Пловдив съм.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov