 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
IvanBG777 Нов потребител

Регистриран на: 30 Юни 2005 Мнения: 1 Местожителство: Sliven
|
Пуснато на: Чет Юни 30, 2005 1:18 Заглавие: схема за дистанционно управление... |
|
|
Здравейте, тази година завърших ел.техникум обаче високоволтова спец. и не мога да се оправя. Имам за цел да направя дистанционно управление за модел на автомобил. Трябва да е поне 8 канално... освен това ми трява да е с радиус на обхвата 100 метра - в краен случай, ще ми свърши работа и за 80 метра, но схемата трябва да е със сравнително малки размери.
Благодаря предварително |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|