| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Chelsea_69 Опитен потребител

Регистриран на: 06 Дек 2004 Мнения: 149
|
Пуснато на: Пон Юни 27, 2005 20:08 Заглавие: TV JVC AV-20ME |
|
|
Търся схема на тази тарамбука JVC AV 20ME.Благодаря ви!
[email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Danev Опитен потребител

Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 156 Местожителство: България
|
Пуснато на: Вто Юни 28, 2005 1:13 Заглавие: |
|
|
Имам само схема на захранването с AN5900
Ако ти върши работа ще ти я пратя.. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Chelsea_69 Опитен потребител

Регистриран на: 06 Дек 2004 Мнения: 149
|
Пуснато на: Вто Юни 28, 2005 15:23 Заглавие: |
|
|
| Имам я!Благодаря за съдействието! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Radko Опитен потребител


Регистриран на: 08 Юни 2004 Мнения: 708
|
Пуснато на: Вто Юни 28, 2005 20:10 Заглавие: |
|
|
Имам схемата на хартия, но тия дни нямам достъп до скенер, за да ти я пратя. Ако искаш, мога да проверя по нея нещо, което те интересува. _________________ skype: radko56 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Chelsea_69 Опитен потребител

Регистриран на: 06 Дек 2004 Мнения: 149
|
Пуснато на: Вто Юни 28, 2005 20:19 Заглавие: |
|
|
| Radko,не е толкова спешно,когато можеш...Благодаря ти! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Radko Опитен потребител


Регистриран на: 08 Юни 2004 Мнения: 708
|
Пуснато на: Сря Юни 29, 2005 17:37 Заглавие: |
|
|
Днес опитах да сканирам схемата, но се получи файл с големина 120 МВ PDF формат, и колкото и да опитвах да го зипвам, все такъв остава. Вероятно нещо не съм направил като хората. Но в този му вид единствено мога да го запиша на CD и да ти го предам лично, но не зная откъде си. Другият вариант е да опитам пак да го докарам до прилични размери.
Пиши как да процедираме. _________________ skype: radko56 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Chelsea_69 Опитен потребител

Регистриран на: 06 Дек 2004 Мнения: 149
|
Пуснато на: Чет Юни 30, 2005 19:24 Заглавие: |
|
|
| Опитай пак да го сгънеш ,ако не става прати ми мейл,да не занимаваме форума.Адреса е в първия ми пост.С благодарности за стореното,успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|