| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
franko Гост
|
Пуснато на: Нед Юни 26, 2005 13:21 Заглавие: Велико Търново -SVA-bitovaD1411 |
|
|
| Здравейте на всички.Приех това телевизорче с брум в изображението.Прверих захранването+електролитите(замяна).При превключване на АV брума си остава-имп.смущения като от GSM.Имам съмнения за окъсяване на катод с отоплението,но преди това мисля да провера АV ключа.даите съвет дали сам на прав път. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sms Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2005 Мнения: 263 Местожителство: Kazanlak
|
Пуснато на: Нед Юни 26, 2005 14:24 Заглавие: |
|
|
| Пиши малко повече за шасито елементите!!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Нед Юни 26, 2005 15:13 Заглавие: |
|
|
| процесор-lc863328a;видео проц.-la76810A,транзисторно захранване.Никаде не видях номер на шаси.Преди месец беше при мен за ремонт от гръм(само в захранването). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DICHI Опитен потребител

Регистриран на: 04 Апр 2004 Мнения: 334 Местожителство: VRACA
|
Пуснато на: Нед Юни 26, 2005 16:24 Заглавие: |
|
|
Вържи отоплението на отделен траф,и ще видиш дали е или не е кинескоп.Аз залагам на че не е  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
franko Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2005 Мнения: 215 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Нед Юни 26, 2005 16:55 Заглавие: |
|
|
| Да и аз много се съмнявам да е кинескопа,но ще пробвам както предлагаш.В момента ми дадоха зор за друг телевизор,оставям го малко да отлежи,но ако имаш идея за проблема много би ми помогнал,защото нямам и схема. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
franko Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2005 Мнения: 215 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Вто Юли 05, 2005 11:40 Заглавие: |
|
|
Временно нямах нет.Проблема се оказа в електролита за захр.на видео усилвателите-33мф/400в.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|