| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
sms Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2005 Мнения: 263 Местожителство: Kazanlak
|
Пуснато на: Съб Юни 11, 2005 7:12 Заглавие: stv-208m4-mkII |
|
|
Възможно лие някой да даде едно рамо за това ТВ
Захранването работи но ТВ не реагира от никъде.
проца е TMP47C434AN R231
EEPROM 9403
TA7698AP
M51397
Кварца на проца работи и всичко по захранванията също но не отцепва.
пробвах да чета еепрома но нищо несе получи може би защото моя програматор нея чете
Предварително благодаря |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Съб Юни 11, 2005 8:20 Заглавие: |
|
|
А къде да Ви я изпратя??? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sms Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2005 Мнения: 263 Местожителство: Kazanlak
|
Пуснато на: Съб Юни 11, 2005 11:51 Заглавие: |
|
|
| dima написа: | | А къде да Ви я изпратя??? |
E-mail : [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Yordanov Опитен потребител

Регистриран на: 10 Май 2005 Мнения: 328 Местожителство: Botswana,Gaborone
|
Пуснато на: Съб Юни 11, 2005 20:29 Заглавие: Re: stv-208m4-mkII |
|
|
[/quote]Извинявам се за въпроса , но имах проблем от същото естество./ ТV дойде без дистанционно. Ако имаш опитай с него  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sms Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2005 Мнения: 263 Местожителство: Kazanlak
|
Пуснато на: Нед Юни 12, 2005 8:35 Заглавие: |
|
|
Дистанционното работи. Проца мълчи -не реагира от никаде.
Ако някой знае нещо за този еепром 9403 защото се съмнявам в дъмпа.
Поразпитах клиента и според него както е работил угаснал. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Юни 13, 2005 7:44 Заглавие: |
|
|
Изпращам Ви схемата. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sms Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2005 Мнения: 263 Местожителство: Kazanlak
|
Пуснато на: Пон Юни 13, 2005 12:32 Заглавие: |
|
|
Още веднъж благодаря за схемата!
Проблема излиза че е от дъмпа а аз го нямам.
Ако на някой колега не му представлява трудност ще съм благодарен за помоща!
Предварително благодаря! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
REPAIRMAN Опитен потребител

Регистриран на: 05 Авг 2004 Мнения: 218
|
Пуснато на: Вто Юни 14, 2005 11:21 Заглавие: |
|
|
Добър ден,колега.
Под същото наименование и със същия състав имам у дома апарат SHIVAKI.Успях да го запусна със две забележки - кинескопа е със прогорен луминофор и при включване директно влиза в режим AV.
Ако имам възможност ще го прочета у дома и ще го атачна.Ще дам и подробен опис на телевизора.
До утре! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sms Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2005 Мнения: 263 Местожителство: Kazanlak
|
Пуснато на: Вто Юни 14, 2005 15:53 Заглавие: |
|
|
| REPAIRMAN написа: | Добър ден,колега.
Под същото наименование и със същия състав имам у дома апарат SHIVAKI.Успях да го запусна със две забележки - кинескопа е със прогорен луминофор и при включване директно влиза в режим AV.
Ако имам възможност ще го прочета у дома и ще го атачна.Ще дам и подробен опис на телевизора.
До утре! |
Извинявай колега но аз реших проблема чрез руския форум.
ТV го връчих на клиента!
Благодаря още веднъж на всички включили се в темата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zxcr Опитен потребител

Регистриран на: 16 Юли 2004 Мнения: 624
|
Пуснато на: Вто Юни 14, 2005 22:43 Заглавие: |
|
|
| sms написа: | | REPAIRMAN написа: | Добър ден,колега.
Под същото наименование и със същия състав имам у дома апарат SHIVAKI.Успях да го запусна със две забележки - кинескопа е със прогорен луминофор и при включване директно влиза в режим AV.
Ако имам възможност ще го прочета у дома и ще го атачна.Ще дам и подробен опис на телевизора.
До утре! |
Извинявай колега но аз реших проблема чрез руския форум.
ТV го връчих на клиента!
Благодаря още веднъж на всички включили се в темата. |
Хубаво щеше да е ако поне с 2 думички бе споделил опита  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|