| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
teleca Нов потребител

Регистриран на: 11 Дек 2011 Мнения: 42 Местожителство: гр.Шумен
|
Пуснато на: Нед Фев 19, 2012 16:46 Заглавие: Продавам,стерео тунер Technics ST-600L Продадени. |
|
|
Продавам,стерео тунер Technics ST-600L Quartz Synthesizer LW;MW;FM.За 20лв.Пращам по Еконт. http://www.nrpavs.co.nz/archive/Sold_htm/TechnicsST-600L.htm
Последната промяна е направена от teleca на Чет Фев 23, 2012 15:14; мнението е било променяно общо 3 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
teleca Нов потребител

Регистриран на: 11 Дек 2011 Мнения: 42 Местожителство: гр.Шумен
|
Пуснато на: Пон Фев 20, 2012 16:46 Заглавие: Продавам,стерео тунер Technics ST-600L |
|
|
| Заявен |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radev Опитен потребител


Регистриран на: 22 Мар 2009 Мнения: 658 Местожителство: Sofiq
|
Пуснато на: Чет Фев 23, 2012 20:25 Заглавие: |
|
|
Тунера му купихме антена,въпреки това,не работи индикатора за сигнал,не спира сам на станция при автом. сканиране.
Въпреки уверението в обявата,че тунера е като нов.Вече е променена обявата няколко пъти!!! Защо?
Тунера не работи както трябва:
1. Заяжда копчето за вкл/изкл.
2.Не работи на Дециметров и Метров обхват
3.Въпреки поставената антена няма превключване на стерео
4.УКВ обхвата работи някакси.
Моля продавача,да не си променя обявата,явно е гузен ами да ми отговори.
Независимо,че говорихме няколко пъти по телефона и имах уверение,че всичко работи както трябва,то се оказа ,че не е така..
Не ми е за 20лв. но очаквах като се казва "работи като нов" то това да е вярно!!! _________________ Платки http://radev1.narod.ru/
0879-555-472 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
teleca Нов потребител

Регистриран на: 11 Дек 2011 Мнения: 42 Местожителство: гр.Шумен
|
Пуснато на: Вто Май 01, 2012 9:33 Заглавие: Re: Продавам,стерео тунер Technics ST-600L |
|
|
| Продаден. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ditronix Опитен потребител


Регистриран на: 15 Авг 2005 Мнения: 2817 Местожителство: Провадия
|
Пуснато на: Сря Юли 17, 2013 17:36 Заглавие: |
|
|
Дали няма да е последната ти продажба? Оооо,и в други форуми те научиха,а аз ще те пусна в още! Такива много ги обичаме! _________________ Не е важно кой си,а колко струваш!
DRL модули за всички видове автомобили! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Velkov Опитен потребител

Регистриран на: 25 Сеп 2007 Мнения: 235 Местожителство: София-ж.к.Люлин 3
|
Пуснато на: Сря Юли 17, 2013 21:03 Заглавие: |
|
|
На този приятел от Шумен не му е за първи път да "прецаква " някой с разни трошки.И преди съм му засичал не коректни обяви!!!
Не виждам какъв е проблема да напише че дадения уред е с проблеми,а не после крайния потребител да се чуди какво си е купил.
Хубаво е да се вземат мерки за такива тарикати да няма повече нерви и спорове !!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|