 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
major_sun Нов потребител

Регистриран на: 21 Май 2012 Мнения: 1 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пон Май 21, 2012 15:11 Заглавие: Sony LC - PX 720 си търси нов собственик |
|
|
Здравейте,
Налага ми се да продам диктофона си, който бе закупен с огромно желание, но бе ползван повече от 4 -5 пъти. Може би ще бъде по-полезен на някой друг ентусиаст, вместо да събира прах тук вкъщи. Закупен е от Нова Зеландия, има драскотина на дисплея, но работи перфектно, има страхотен звук. Даже никак и не ми се продава, но наистина не го ползвам, освен когато записах птици за едно изследване и това беше. Закупен е за 200 долара, гаранцията му не важи. Отлично е качеството.
Ето данните му:
Вградена памет 1024 MB
Продължителност на записа 280 часа
Карта памет
Слот за разширителна карта Не
SD Не
SDHC Не
MicroSD Не
MMC Не
Memory Stick Не
Compact Flash Не
xD Не
Изводи
Извод за слушалки Не
Вход за микрофон Не
PC свързване Да
Формат на записа
MP3 Да
WMA Не
WAV Не
DSS Не
CELP Не
Формат от производителя Не
Акумулатор
Тип на акумулатора AAA
Функции
MP3/WMA четене Да
Гласово включване на записа Не
Забавена и забързана скорост Да
Размери
Ширина 34.6 мм
Височина 109.5 мм
Дебелина 18 мм
Тегло 68 г
Още параметри
Вграден говорител Да
Цената, която предлагам тук е 120 лв.
Успех!
Начинът, по който можете да ме откриете е следният:
Тел: 0879 683734 (Станислава)
скайп: saninikolaeva
мейл: [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|