| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
sms Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2005 Мнения: 263 Местожителство: Kazanlak
|
Пуснато на: Сря Юли 06, 2005 19:54 Заглавие: SANG NR21B9T29-TX |
|
|
шаси - 12.6
sda 5535 a049
NN5198
EEPROM 24C04
ТВ -само снеговалеж.
Понякога се изписва канала или произволни букви и цифри.
Помогнете с дъмп и сервизен режим!
Предварително благодаря |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Юли 06, 2005 20:21 Заглавие: |
|
|
За сервиз - пулт с протокол Philips (RC5) с отделни аналогови регулировки. Бутона "контраст-".
Или сервизен пулт с повече яснота, кое за какво. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Сря Юли 06, 2005 20:41 Заглавие: |
|
|
| С оригинално дистаннционно MENU 8500 ,EXIT 850 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Сря Юли 06, 2005 20:49 Заглавие: |
|
|
| Виж си пощата за дъмп.Успех. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Юли 07, 2005 6:33 Заглавие: |
|
|
Телевизора трябва да тръгне и с празна памет. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sms Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2005 Мнения: 263 Местожителство: Kazanlak
|
Пуснато на: Чет Юли 07, 2005 20:22 Заглавие: |
|
|
На линка свързан с дъмпа неуспях да влезна може би защото несъм си правил регистрация.
За памета и аз си мислих че би трябвало да тръгне и с празна но несъм пробвал.
Графиката би трябвало да е в записа на проца.
Клиента ми каза че преди да здаде на цяло на екрана са се появавали черни хоризонтални черти и при отворен ТВ Е
РАБОТЕЛО НОРМАЛНО.
Възможно ле е проблема да е в тунера?
За сега ще го оставя малко настрани защото с тези гръмотевици немога да се обърна от ТВ. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Юли 07, 2005 20:31 Заглавие: |
|
|
При тази диагноза:
| sms написа: | преди да здаде на цяло на екрана са се появавали черни хоризонтални черти и при отворен ТВ Е
РАБОТЕЛО НОРМАЛНО.
Възможно ле е проблема да е в тунера? |
не мисля, че тунера е първа грижа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|