| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
коко Нов потребител

Регистриран на: 11 Юли 2005 Мнения: 2
|
Пуснато на: Пон Юли 11, 2005 10:50 Заглавие: TDA 8842 , SDA 555 XFL |
|
|
| Интересува ме изводите и захранващите напрежения на TDA 8842 , SDA 555 XFL |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Юли 11, 2005 10:54 Заглавие: |
|
|
Дайте си пощата и може би ще получите разположението на извидите на TDA8842,но краката на другата схема зависят от конкретния запис.По-добре дайте за какъв телевизор Ви трябват,за кое шаси може би 11АК19?? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коко Нов потребител

Регистриран на: 11 Юли 2005 Мнения: 2
|
Пуснато на: Пон Юли 11, 2005 11:20 Заглавие: |
|
|
| Телевизора е Vestel. E-mail [email protected]. По възможност ако може да видя схемата на изводите .Благодаря ти предварително |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Milen_haskovo Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 1404 Местожителство: София/Хасково
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Юли 11, 2005 11:29 Заглавие: |
|
|
Изпратих Ви описанието на TDA,но за процесора вече Ви писах,какво е точно шасито,написано е на платката и е от рода 11АК..... _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|