calibrio Нов потребител

Регистриран на: 08 Юли 2012 Мнения: 33 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Юли 11, 2012 9:22 Заглавие: Продавам долби съраунд усилвател/ресивър Pioneer VSX-D510 |
|
|
За ценители на качествения звук и класната, добра и обгрижвана техника, които не търсят непременно най-ниската цена на пазара:
Продавам отличен hi-fi долби съраунд усилвател/ресивър Pioneer VSX-D510, нов внос от Англия. Всичко му работи перфектно.
5+1 Dolby Surround Pro-logic, DTS, Dolby Digital, тунер с RDS и памет за 30 станции
Параметри: мощност 5 x 100W @ 8 ohm, честотна лента 5Hz-100kHz, захранване 230V AC @ 50Hz
Размери: 42/39/16 cm, 8.5 kg
Забележки: Безупречен, без каквито и да било забележки!
Включва: Книжка с инструкции (на английски, на файл по мейла), дистанционно
Цена: 199 лева с възможен лек коментар; без бартери, моля
Намира се в София, но е възможна доставка в страната със Speedy за сметка на купувача с плащане с наложен платеж при получаване. За въпроси – тел. 0885 326959, Краси
Благодаря ви за проявения интерес.  |
|