 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
OkitO Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2008 Мнения: 280 Местожителство: Silistra
|
Пуснато на: Нед Юли 08, 2012 11:41 Заглавие: Продавам 3 АвтоCD за части |
|
|
1. Sony CDX-R3300. Не пали изобщо, след смяната на крайното стъпало проблемът си остана - чисто ново, оригинално TDA8588BJ.
Давам го с евробукси.
цена 25лв. твърда (само крайното стъпало с доставката излиза към 40лв)
2.AIWA CDC-X504MP. Забил е в демо мод, каквото и да натискам от копчетата не тръгва, а демото си върви. Оптика, шаси и дъно - Sony. С крайно стъпало TDA8588BJ. Давам го с евробукси.
цена 25лв. твърда
3. Clarion PU-2312A. Работи, липсва оптиката. Радиото работи RDS. Сменено стъпало с чисто ново оригинално LA4743B. евробукси.
15лв. твърда
 
Намират се в Силистра. Утре имам път към Варна (до петък съм там) и мога да ги донеса. Пращам и по Еконт. 0883 40 76 86 / 0898 905 808 / скайп okito1991 / ЛС.
P.S.Sony n Aiwa заявени |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
OkitO Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2008 Мнения: 280 Местожителство: Silistra
|
Пуснато на: Сря Юли 11, 2012 17:22 Заглавие: |
|
|
| Остана Клариона. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|