 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
genstar Нов потребител

Регистриран на: 12 Юли 2012 Мнения: 2
|
Пуснато на: Чет Юли 12, 2012 7:47 Заглавие: продавам трансформатор |
|
|
здравейте, трансформатора има напрежения: 37-0-37 , 12 , 9.6 , 2.4 волта 250 вата е и е свален от системе SONY
цена - 25лв
за връзка - 0883450988
от Симеоновград съм и мога да го пратя насвякаде.
Последната промяна е направена от genstar на Съб Юли 14, 2012 18:00; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hidrazin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Мар 2008 Мнения: 1420 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Чет Юли 12, 2012 8:36 Заглавие: |
|
|
+359 87 9922184
6491 МПС "Еконт-2"
Мобилна пощенска станция, Симеоновград, Гълъбово |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
genstar Нов потребител

Регистриран на: 12 Юли 2012 Мнения: 2
|
Пуснато на: Чет Юли 12, 2012 13:10 Заглавие: |
|
|
много благодаря hidrazin .Е вече мога да го правя навсякъде  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|