| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Юни 13, 2012 8:16 Заглавие: Търся Матрица за GPS GARMIN NUVI 1390 - Решено |
|
|
Търся матрица за този модел , че старата е пукната , работи но на места се е разтекъл кристала и е черно . Ако някой има или знае откъде може да се купи - моля да пише ! Благодаря !
Последната промяна е направена от ELP на Чет Юли 12, 2012 22:20; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitaka_1 Опитен потребител

Регистриран на: 26 Дек 2004 Мнения: 678 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Сря Юни 13, 2012 10:34 Заглавие: |
|
|
В Ибей има, към 30$ е с доставката. _________________ "Живей така,че след време да те е срам да разказваш,но да ти е гот да си спомняш" |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Юни 27, 2012 12:55 Заглавие: |
|
|
| Все още се търси , тук намерих във фирма NAVI , но твърдят че версията на GPS-а не съответствала и нямало да работи , щяло да дава бял екран . Има ли такова нещо , или са ме взели за балък . И ако това е вярно - откъде да знам какво точно ще ми дойде от еbay ? Благодаря ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Юли 12, 2012 22:02 Заглавие: |
|
|
| Решено , нова матрица + тъчскриин от Ebay за 25$ +Free shiping за 10 дни ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|