| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stani_m Нов потребител

Регистриран на: 14 Юли 2005 Мнения: 4
|
Пуснато на: Чет Юли 14, 2005 12:50 Заглавие: Service manual - Philips 29PT9020/12? |
|
|
| от къде може да се свали? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gotinia Нов потребител

Регистриран на: 14 Юли 2005 Мнения: 22 Местожителство: гр. Пловдив
|
Пуснато на: Чет Юли 14, 2005 13:12 Заглавие: |
|
|
От Тук... _________________ "Ако бях малко по-умен, щях да разбера колко съм ТЪП в действителност...!!!" |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stani_m Нов потребител

Регистриран на: 14 Юли 2005 Мнения: 4
|
Пуснато на: Чет Юли 14, 2005 22:20 Заглавие: |
|
|
| нещо не можах да намеря |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пет Юли 15, 2005 23:19 Заглавие: Re: Service manual - Philips 29PT9020/12? |
|
|
| stani_m написа: | | от къде може да се свали? |
stani_m, не си написал какъв е проблема на телевизора, но какъвто и да е, най-напред си провери кинескопа, преди да си направил каквото и да е по телевизора. 29-инчовите кинескопи на Филипс много често дефектират. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stani_m Нов потребител

Регистриран на: 14 Юли 2005 Мнения: 4
|
Пуснато на: Съб Юли 16, 2005 13:41 Заглавие: |
|
|
става въпрос за малко настройки по геометрията - чрез SAM (имам малко инфо)
- вертикалните тънки бели линии са малко оцветени
- в режим 16:9, се появява една много тънка хоризонтална бяла линия която се вижда при тъмен фон
иначе другото му е наред |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stani_m Нов потребител

Регистриран на: 14 Юли 2005 Мнения: 4
|
Пуснато на: Нед Юли 17, 2005 10:32 Заглавие: |
|
|
ОК така може да е
ама когато пусна Нокиа тест или НЕК тест през композит от компа, или пък тест картинки през ДВД пак през композит или с-видео, вертикалните линии са си бели (малко или повече) а през скарт си имат зелено виолетово оцветяване, или от кабела тънък бял текст пак така, ако мина на 100 Хз дигитал този ефект намалява доста или изчезва почти, а на пиксел плюс и другите се получава доста
някакви идеи
иначе геометрията я докарах
10х |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gotinia Нов потребител

Регистриран на: 14 Юли 2005 Мнения: 22 Местожителство: гр. Пловдив
|
Пуснато на: Пон Юли 18, 2005 9:16 Заглавие: |
|
|
Май става въпрос за сходимост... Наглася се от въртящите магнити на шийката на кинескопа, но нете съветвам да го правиш... Няма оправия после... _________________ "Ако бях малко по-умен, щях да разбера колко съм ТЪП в действителност...!!!" |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|