| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Чет Юли 14, 2005 17:22 Заглавие: FUNAI TV+VCR |
|
|
| Колеги, нужна ми е схема на FUNAI TVCR-14MKIII, това е един комбайн - ТВ+видео. Проблема е че процесора си мисли че има заредена касета и не дава на ТВ частта да тръгне, а видеото не отлепя изобщо , позиционера съм го лъснал като калайджийски тиган и пак не ще, като задържа на бутона за пускане ТВ заработва но след 4-5 сек се изключва, искам да го скопя и да премахна видеото изобщо но без схема ще падне голямо ровене! Търсих из нета но без резултат! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nankov Опитен потребител

Регистриран на: 12 Яну 2005 Мнения: 347 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Пет Юли 15, 2005 9:48 Заглавие: |
|
|
Филипов е прав, на такова чудо му се мъчих един месец миналата година и докъто не тръгна видиото телевизора не можах да го пусна.
Успех Пампоров  _________________ Има 101 причини да се гордея че съм Българин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Пет Юли 15, 2005 10:36 Заглавие: |
|
|
А стига бе, не ме разкандърдисвайте, ще се боря но без схема съм обречен на провал  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tigar Опитен потребител


Регистриран на: 06 Апр 2005 Мнения: 277 Местожителство: Selo SF
|
Пуснато на: Пет Юли 15, 2005 13:10 Заглавие: |
|
|
| виж си лоадинг схемата за касетката ако тя е прецакана ще се пенсионираш с това 4удо, второ премери захранванията. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
makom Опитен потребител

Регистриран на: 10 Мар 2004 Мнения: 589 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Пет Юли 15, 2005 13:56 Заглавие: |
|
|
Пампоров имам на хартия Funai VT-13R3(комбайн).
Имам и на Aiwa VX-T2000,T2040, мисля че донякьде май си приличаха.
Напиши с какви ИС е.И ако нещо пасне да ти сканирам и да ти пратя. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobikan Опитен потребител

Регистриран на: 28 Юни 2004 Мнения: 342 Местожителство: Костенец
|
Пуснато на: Пет Юли 15, 2005 14:05 Заглавие: |
|
|
| И аз имам схеми на няколко такива. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Пет Юли 15, 2005 14:36 Заглавие: |
|
|
Колеги, трогнат съм от желанието Ви да ми помогнете, но закривам темата, клиента не издържа и се отказа от ремонта, щото и кинескопа му беше взел-дал и затова си го взе по живо по здраво, остана ми само две вечери будуване, ама то без това няма да е интересно  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|