| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
johnv Нов потребител

Регистриран на: 15 Юли 2005 Мнения: 22 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Юли 15, 2005 23:25 Заглавие: Търся схема на JVC AV-K21-TR2 |
|
|
Модела е:
JVC AV-K21-TR2
SHASSIS:CKF0708-CH2-1
PROCESOR:M37212M8-050SP |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пет Юли 15, 2005 23:28 Заглавие: Re: Търся схема на JVC AV-K21-TR2 |
|
|
| johnv написа: | Модела е:
JVC AV-K21-TR2
SHASSIS:CKF0708-CH2-1
PROCESOR:M37212M8-050SP |
johnv, не си дал мейл, където искаш да ти се изпрати схемата.
Ако напишеш какъв е проблема на телевизора, може и да ти подскажем нещо. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
johnv Нов потребител

Регистриран на: 15 Юли 2005 Мнения: 22 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Юли 15, 2005 23:36 Заглавие: Re: Търся схема на JVC AV-K21-TR2 |
|
|
пропуснах за мейла....
[email protected]
Проблема е, че започна да се гаси сам от време на време...достатъчно рядко за да не му обърна внимание, но вчера се загаси 3-4 пъти и...вече не се включва. Почнал съм за сега да ровя в захранването , но ...без схема ми е трудничко нещо |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Съб Юли 16, 2005 7:00 Заглавие: |
|
|
Проверете си пощата. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
johnv Нов потребител

Регистриран на: 15 Юли 2005 Мнения: 22 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Юли 16, 2005 14:16 Заглавие: |
|
|
Хм...оказа се че чипа на захранването STR-F6653 е окъсил и е помогнал на мощничкия резистор на входа...3,9Ом 10W да поизгори и той ... а бушона - здрав
Благодаря за оказаното съдействие |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|