 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Radko Опитен потребител


Регистриран на: 08 Юни 2004 Мнения: 708
|
Пуснато на: Нед Юли 17, 2005 19:40 Заглавие: Аудио уредба Sharp CD-BA2000 |
|
|
Здравейте!
Търся схема на тази уредба Sharp CD-BA2000.
При мен дойде с изгорял STK402-071N, изписва на дисплея Protect. Поадмених STK-то, но свиреше слабо и много глухо само на двата канала Subboofer. Усилих го малко повече и новия STK изпука. Подмених него, подмених и другия STK402-040N, но пак се чува глухо и слабо на Subboofer, като на левия канал има и големи изкривявания, и се чува съвсем слабо и от изходи MAIN. Има два резистора R945 и R947 доста почернели, не мога да разбера функцията им и техните стойности.
Моля, ако някой може, да ми помогне със схема.
Благодаря! _________________ skype: radko56 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|