 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
crashtest Нов потребител

Регистриран на: 07 Ное 2004 Мнения: 39
|
Пуснато на: Сря Юли 20, 2005 20:19 Заглавие: Документация за Victoria 820 |
|
|
| Ако може някой да ми помогне в намирането на всякаква документация и схеми за ел. свурзването на бутоните на оперативното табло!Става дума за печатна машина и не всички бутони работят просто на някои им липсват кабелите а схемите и ръководството са в много лошо качество а дори и да бяха в добро са на немски език!Но все пак ако някой намери нещо без значение езика да помогне!Мерси предварително! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|