| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Юли 21, 2005 19:11 Заглавие: авто касетофонче FD2014 |
|
|
Касетофона е кодиран.Бая теми изчетох за това каква е паметта ,но при мене е в състав N76008JC017 и памет 70007SB (DIP16). Като каква мога да я чета и пиша тази памет. Четох ,че трябвало да бъде с 93C46 Сега е донесено отвънка ама с калкулатора неще S/N FD2014 C535585 код 794. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Osbourne_76 Нов потребител

Регистриран на: 12 Апр 2004 Мнения: 22 Местожителство: Haskovo
|
Пуснато на: Чет Юли 21, 2005 19:17 Заглавие: |
|
|
| можеш да сложиш 93C46 на нейното място,а можеш и да я прочетеш като такава(но не и да я запишеш).Ако искаш,мога да ти изпратя .bin файл който да запишеш в една 93C46 и с нея касетофона ще тръгне без код. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
aysun_a Опитен потребител


Регистриран на: 18 Мар 2005 Мнения: 586 Местожителство: кърджали
|
Пуснато на: Чет Юли 21, 2005 19:31 Заглавие: |
|
|
| Osbourne_76 написа: | | можеш да сложиш 93C46 на нейното място,а можеш и да я прочетеш като такава(но не и да я запишеш).Ако искаш,мога да ти изпратя .bin файл който да запишеш в една 93C46 и с нея касетофона ще тръгне без код. |
Дьмпа вие на ата4а запиши го на 93ц46. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Юли 21, 2005 20:51 Заглавие: |
|
|
Това упражнение със смяната го немога .На тази 70007 не намирам никакъв даташет. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Юли 21, 2005 20:56 Заглавие: |
|
|
Имам чувството, че бъркаш нещо (а и другите със съветите).
Погледни си пощата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Юли 21, 2005 21:12 Заглавие: |
|
|
Явно има грешка .Има още е дна ис. която е DIP8 и на нея пише B42AT 6005L.Това ли ще да е? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Юли 21, 2005 21:18 Заглавие: |
|
|
Намерих си инфо за тази 6005L.Ще го мъча утре.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Dobri Опитен потребител

Регистриран на: 24 Апр 2004 Мнения: 308 Местожителство: Varna
|
Пуснато на: Чет Юли 21, 2005 21:24 Заглавие: |
|
|
| bamze написа: | | 6005L.Това ли ще да е? |
Точно! Уцели десятката!
успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Чет Юли 21, 2005 22:28 Заглавие: |
|
|
FORD 2014 SOUND 2000 CODE 000-999 91FB-18K876-DA FORD N76008JC017 6005L
Последното е еепрома  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пет Юли 22, 2005 13:16 Заглавие: |
|
|
Стана нормално с 93C46 .Тази 6005 що тъй неще да се пише(но това си е нейн проблем).Благодаря за съветите  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|