| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ivankrivodol Опитен потребител


Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 2505
|
Пуснато на: Пон Авг 01, 2005 22:21 Заглавие: схема |
|
|
Търся схема на TV NEC FS-2181SK shasi PWT-101A или схема на процесор M34300-532SP 10Х! _________________ All Rights Reserved |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Пон Авг 01, 2005 22:27 Заглавие: |
|
|
| Пълна схема няма да намериш единствено по нета се мотаеше на захранването на тези Некове нямаше ли отбелязано на платката кой пин за какво е на процесора Кажи какъв е проблема за да помагаме ако можем |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivankrivodol Опитен потребител


Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 2505
|
Пуснато на: Пон Авг 01, 2005 23:56 Заглавие: |
|
|
Проблема е, че не приема дистанционното, а то е здраво. Проблема е след токов/гръмотевичен удар. Имаше и доста други повреди, но ги оправих. Остана само проблема с дист. Инфраприемничето го смених, но явно е процесора. Обаче не ми се купува и (евентуално) да излезе друго.  _________________ All Rights Reserved |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Вто Авг 02, 2005 6:56 Заглавие: |
|
|
Колега а след като си сменил приемника с осцилографа проследи ли импулсите от него дали достигат до крачето на процесора.Да няма спукана или прекъснала писта.Влизат ли импулси в процесора и той неще работата е ясна вече.  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivankrivodol Опитен потребител


Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 2505
|
Пуснато на: Вто Авг 02, 2005 8:07 Заглавие: |
|
|
Няма импулси, крачето си е направо на маса, не съвсем, но близо. _________________ All Rights Reserved |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Авг 02, 2005 8:12 Заглавие: |
|
|
А като освободите крачето на процесора как е? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|