| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stereofonix Опитен потребител


Регистриран на: 15 Юли 2004 Мнения: 206 Местожителство: Нова Загора
|
Пуснато на: Сря Яну 19, 2005 16:03 Заглавие: Spirit layout v 4.0 |
|
|
ако някои я има тази програма нека каже от каде да си я драпна или ако може да ми даде линк ще е още по добре .
Благодаря предварително |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Иван Маринов Иванов Нов потребител

Регистриран на: 09 Ное 2004 Мнения: 12 Местожителство: Нова Загора
|
Пуснато на: Нед Яну 23, 2005 7:09 Заглавие: Sprint Laout v4 |
|
|
програмата си я дръпни от тук . Превъзходна е.http://ra3ggi.qrz.ru
като влезеш отиди на файлове.Успех. Ariel _________________ животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobykafe Опитен потребител


Регистриран на: 02 Ное 2004 Мнения: 1325 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Пон Яну 24, 2005 14:50 Заглавие: Spirit или SPRINT? |
|
|
не е ли Sprint layout или просто е съвпадение на имената?
Sprint layout се използва за чертане на печатни платки. _________________ Няма нищо по- унизително от това, да виждате идиоти, които успяват в начинания, в които сте се провалили
----------------
В този форум вече съм само на гости... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobykafe Опитен потребител


Регистриран на: 02 Ное 2004 Мнения: 1325 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Пон Яну 24, 2005 15:00 Заглавие: Я, какво си намерих |
|
|
http://www.cqham.ru/e_soft.htm
Комбинацията с SPlan е желязна _________________ Няма нищо по- унизително от това, да виждате идиоти, които успяват в начинания, в които сте се провалили
----------------
В този форум вече съм само на гости... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
eler Опитен потребител

Регистриран на: 30 Яну 2005 Мнения: 2251 Местожителство: Раднево
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Юли 30, 2005 21:21 Заглавие: |
|
|
eler, оглеждай се за датите на смислените съобщения.
Спама е отделно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|