| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
mihal Опитен потребител


Регистриран на: 17 Юни 2007 Мнения: 1123 Местожителство: Лясковец
|
Пуснато на: Чет Окт 04, 2012 9:30 Заглавие: Купувам кинескоп SONY A34JBU70X |
|
|
| търся кинескоп SONY A34JBU70X ,Телевизора е SONY KV-14t1R |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mihal Опитен потребител


Регистриран на: 17 Юни 2007 Мнения: 1123 Местожителство: Лясковец
|
Пуснато на: Вто Апр 16, 2013 9:46 Заглавие: |
|
|
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Апр 17, 2013 13:53 Заглавие: Re: Купувам кинескоп SONY A34JBU70X |
|
|
| Аз имам работещ такъв телевизор, мога да ти го дам целия за 70 лв. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mihal Опитен потребител


Регистриран на: 17 Юни 2007 Мнения: 1123 Местожителство: Лясковец
|
Пуснато на: Чет Апр 18, 2013 5:30 Заглавие: |
|
|
Tokio, целия тв не ми трябва,само кинескопа на цена най-много 20-30 лв  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Чет Апр 18, 2013 13:40 Заглавие: |
|
|
20-30 лв за кинескоп Sony ... дано да намериш. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lusi blazev Опитен потребител


Регистриран на: 23 Фев 2006 Мнения: 1310 Местожителство: Свищов
|
Пуснато на: Чет Апр 18, 2013 15:11 Заглавие: |
|
|
С тази цифровизация, всички са пощурели да си купуват плазми, така че скоро и по 10 лв ще ги дават. Онзи ден цял телевизор 14" дадох за 30 лв.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|