| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
marin_bonchev Опитен потребител

Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 1016
|
Пуснато на: Сря Авг 03, 2005 8:11 Заглавие: TV- NIA 20LA14 /Korea |
|
|
Здравейте,
Имам проблеми с телевизор NIA 20LA14-/KOREA/,в усилване на говора,
набиране и запаметяване на програмите.Имам нужда от схема.
Помогнете:м.Бончев |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Авг 03, 2005 8:14 Заглавие: |
|
|
С какви ИС е направен телевизора,има ли надписи по платката,какъвВи е точно проблема? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
marin_bonchev Опитен потребител

Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 1016
|
Пуснато на: Сря Авг 03, 2005 9:16 Заглавие: |
|
|
За звука ТДА2006-несе увеличава достатъчно.Смених всички кондензатори окололо нея.Памет93С46N с ПроцесорМ34300-320SP-
набира ,но не запаметява програмите,за секун да задържа и ги прескача.ТА8659АN-видеопроцесор.На платката пише:МC-0AA;GSEP2112; 910910SP. и др. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Авг 03, 2005 9:53 Заглавие: |
|
|
Предусилвателя на звука да не е с ТА8701,обикновенно при него се получава подобен дефект на говора,а прескачането на канала прилича на бобинка за AFT. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
marin_bonchev Опитен потребител

Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 1016
|
Пуснато на: Сря Авг 03, 2005 10:44 Заглавие: |
|
|
Има ИС LA7555 която мисля че е за звука,но не знам нищо за нея.
Не мога да открия от къде се подава командата за запаметяването.
Марин. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tocho Опитен потребител


Регистриран на: 11 Юли 2005 Мнения: 328 Местожителство: Varna 0888 950800
|
Пуснато на: Сря Авг 03, 2005 12:25 Заглавие: |
|
|
http://www.datasheet4u.com/html/L/A/7/LA7555_SanyoSemiconDpdefevic..html
Може и в нея да е проблема  _________________ Баш-Майстора умря, но шапката остана.
Стойко Димитров |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|