| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pavlin v Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2005 Мнения: 856 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Пон Авг 01, 2005 12:56 Заглавие: Обучение на ключ към автомобил |
|
|
Незнам дали тази тема е за тук но въпроса ми е.Наясно ли е някои какъв чип съдържа ключа,предавател или ???? и как се синхронизира към блока на колата,които има контролер със HC05 или друг които подава сигнал към имубилаизера или бордния компутар.Благодаря.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tigar Опитен потребител


Регистриран на: 06 Апр 2005 Мнения: 277 Местожителство: Selo SF
|
Пуснато на: Пон Авг 01, 2005 20:11 Заглавие: |
|
|
| за какъв модел кола става дума дай пове4е инфо |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pavlik Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 490 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Пон Авг 01, 2005 21:34 Заглавие: |
|
|
В повечето ключове и ма бобинка с определена стоиност _________________ Колкото повече майстори толкова повече работа
Павлик |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kirito Активен потребител


Регистриран на: 14 Май 2005 Мнения: 99 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Авг 01, 2005 22:03 Заглавие: |
|
|
Тук проблема бе решен преди доста време
а относно бубинките ........... звучи несериозно  _________________ kirito |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kirito Активен потребител


Регистриран на: 14 Май 2005 Мнения: 99 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Авг 01, 2005 22:06 Заглавие: Re: Обучение на ключ към автомобил |
|
|
| pavlin v написа: | Незнам дали тази тема е за тук но въпроса ми е.Наясно ли е някои какъв чип съдържа ключа,предавател или ???? и как се синхронизира към блока на колата,които има контролер със HC05 или друг които подава сигнал към имубилаизера или бордния компутар.Благодаря.  |
за какъв модел кола става дума дай пове4е инфо _________________ kirito |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Пон Авг 01, 2005 22:56 Заглавие: Обучение на ключ към автомобил |
|
|
Ако е Хонда-забрави.На един съсед му свиха ключът на митницата и олекна със 655лв.От Швейцария бяха обещали да обучат друг ключ,но с триста перипетий,регистрация на автомобила у нас,протокол от КАТ,преснимане на купища документи и още хиляди български дивотий.Човекът отиде в София,Хонда сервиз,куп пари и е в бизнеса.
За други модели не знам.Дано успееш! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kirito Активен потребител


Регистриран на: 14 Май 2005 Мнения: 99 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Авг 01, 2005 22:59 Заглавие: |
|
|
Дааа
всичко си има цена _________________ kirito |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pavlin v Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2005 Мнения: 856 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Вто Авг 02, 2005 9:28 Заглавие: |
|
|
Става въпрос точно за Хонда,а при Голф и Ауди пак ли седи така въпроса.Благодаря.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kirito Активен потребител


Регистриран на: 14 Май 2005 Мнения: 99 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Авг 02, 2005 11:58 Заглавие: |
|
|
| pavlin v написа: | Става въпрос точно за Хонда,а при Голф и Ауди пак ли седи така въпроса.Благодаря.  |
При Хонда-та ти трябва да мастер ключ + един работен за да можеш да си обучиш още един работен. Няма ПИН-ове и Логини
При ВАГ групата / VW ,AUDI,SEAT,SKODA/ процедурите са сьвсем различни ........ _________________ kirito |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|