| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Съб Юли 30, 2005 10:26 Заглавие: знае ли някой neo dvd e70divx s kaкъв чип сет е. |
|
|
| изобщо някакви отзиви за този модел |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RAI Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 260 Местожителство: SMOLIAN
|
Пуснато на: Нед Юли 31, 2005 7:57 Заглавие: |
|
|
Е 70 се произвежда от два производителя-MIZUDA и ANDREW.
Първият е с чипсет на ZORAN,а вторият на SANYO-SUNPLUS.
И двата са относително стабилни.Страдат повече за оптики.
RAI |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sigkill Опитен потребител


Регистриран на: 11 Мар 2005 Мнения: 149
|
Пуснато на: Нед Юли 31, 2005 11:24 Заглавие: |
|
|
RAI и двата модела не са DIVX .
като ми попадне Е70divx ще го проверя с кой чипсет е . (предполагам мизерният sunplus 8202...) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RAI Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 260 Местожителство: SMOLIAN
|
Пуснато на: Чет Авг 04, 2005 16:26 Заглавие: |
|
|
| sigkill написа: | RAI и двата модела не са DIVX .
като ми попадне Е70divx ще го проверя с кой чипсет е . (предполагам мизерният sunplus 8202...) |
E70DivX-производител GOLDTECH,син кръгъл дисплей, в продажба от
07.05г. чипсет ESS,оптика SF-HD62,декодер RC-6688C
RAI |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|