| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
sezo Опитен потребител

Регистриран на: 17 Май 2005 Мнения: 235
|
Пуснато на: Чет Авг 04, 2005 15:19 Заглавие: dvd tevion |
|
|
колеги имам DVD TEVION DVD-400
ЛИПСВА ОБЩА СИНХРОНИЗАЦИЯ
ЗВУК ИМА |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Авг 04, 2005 15:51 Заглавие: |
|
|
| Сигурен ли си в настройките на видеото? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sezo Опитен потребител

Регистриран на: 17 Май 2005 Мнения: 235
|
Пуснато на: Чет Авг 04, 2005 16:13 Заглавие: |
|
|
| RC написа: | | Сигурен ли си в настройките на видеото? |
DVD TO Е ОТ ГЕРМАНИЯ НЯМА ДИСТАНЦИОННО |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Авг 04, 2005 16:20 Заглавие: |
|
|
Лошо, тъй като най-вероятно самото DVD е пуснато я на прогресивно сканиране, я на някоя крива система.
Без пулт (ако това е проблема) трудно ще стане.
Какви изходи има и пробвал ли си да го връзваш по различни начини (ако е възможно)? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sezo Опитен потребител

Регистриран на: 17 Май 2005 Мнения: 235
|
Пуснато на: Чет Авг 04, 2005 16:54 Заглавие: |
|
|
| RC написа: | Лошо, тъй като най-вероятно самото DVD е пуснато я на прогресивно сканиране, я на някоя крива система.
Без пулт (ако това е проблема) трудно ще стане.
Какви изходи има и пробвал ли си да го връзваш по различни начини (ако е възможно)? |
ВКЛЮЧИЛСЪМ ГО НА СКАРТ ИЗХОДА А ОТ ТЕЛЕВИЗОРА
ПРЕВКЛЮЧВАМ НА VIDEO И RGB . САМО НА RGB ПОКАЗВА ИЗОБРАЖЕНИЕ РАЗДЕЛЕНО НА ДВЕ ОТ СРЕДАТА |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Авг 04, 2005 17:01 Заглавие: |
|
|
| Пулт! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
valentin subashov Опитен потребител

Регистриран на: 16 Юли 2005 Мнения: 233 Местожителство: Враца
|
Пуснато на: Пет Авг 05, 2005 18:28 Заглавие: |
|
|
| В София около женския пазар(улицата не помня) имаше унивесални дистанционни ТСМ два вида със и без часовник на дистанционното.Има кодове за ДВД.В повечето случаи Тевион и Медион е едно и също.Дистанционното има възможност да се учи от оригинално такова на източника.Струваше през март 15 лв с батериите и книжката. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|