| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Авг 18, 2005 13:10 Заглавие: Питане за KSS213E |
|
|
| Направих опит да я сменя с С и B ,но не се получава.Кабела сменен не затяга механика.На моменти тръгва с 213C ,но не ми харесва.Има ли нещо по-специялно в това E? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
blueice Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2004 Мнения: 526 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Чет Авг 18, 2005 13:17 Заглавие: |
|
|
Според една тема в руски форум буквата на края е степен на защита от прах.Да не си налетял на менте? _________________ Майстор без бира, нищо не разбира! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Авг 18, 2005 13:37 Заглавие: |
|
|
| C-то я свалям от работеща уредба а B- то (2броя)съм ги тествал след закупуване.Играх си и с тримерчетата на основната платка.Напреженията са си в норми към оптиката. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
blueice Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2004 Мнения: 526 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Чет Авг 18, 2005 13:40 Заглавие: |
|
|
RF-а трябва да ти е до 1.2в така си спомням.При теб колко е? _________________ Майстор без бира, нищо не разбира! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ангел Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 681 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Чет Авг 18, 2005 18:51 Заглавие: |
|
|
Ако струват 8-10лв не очаквай да работят добре.
Буквите накрая нямат електрически смисъл,трябва да работи! _________________ "Сега всеки ден,всеки час навсякъде има матриял..." |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Чет Авг 18, 2005 22:10 Заглавие: Re: Питане за KSS213E |
|
|
| bamze написа: | | Направих опит да я сменя с С и B ,но не се получава.Кабела сменен не затяга механика.На моменти тръгва с 213C ,но не ми харесва.Има ли нещо по-специялно в това E? |
Възможно е да имаш проблем в управлението на оптиката. Рядко се случва, но може да ти побелее косата докато го откриеш. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пет Авг 19, 2005 10:13 Заглавие: |
|
|
| Развъртял ли е тримерите по платката,край с това устройство без методика за настройката му...... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ангел Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 681 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Пет Авг 19, 2005 10:48 Заглавие: |
|
|
Преди да развъртя тримерите ги бележа с маркер.Тук проблема според мен е в драйверите или лоши спойки.
Успех  _________________ "Сега всеки ден,всеки час навсякъде има матриял..." |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
grishan Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 747 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Авг 19, 2005 12:22 Заглавие: оптика |
|
|
| Махна ли защитното мостче което окъсява лазера.Аз често забравям. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ангел Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 681 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Пон Авг 22, 2005 17:55 Заглавие: Re: Питане за KSS213E |
|
|
| bamze написа: | | ...На моменти тръгва с 213C ,но не ми харесва.... |
няма как да е забравил за защитното мостче
Реши ли проблема,колега? _________________ "Сега всеки ден,всеки час навсякъде има матриял..." |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|