| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Авг 05, 2005 16:15 Заглавие: DVD NEO N50DIVX-Питане |
|
|
| Колеги здравейти имам един братовчед и отишъл вчера без да пита и си купил този модел ДВД.Пуснал го в тях и няма DTS звук а отпред на дисплея свети индикацията.Дали е дефект или не може той да се оправи |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пет Авг 05, 2005 17:33 Заглавие: Re: DVD NEO N50DIVX-Питане |
|
|
| stiyan stoikov написа: | | Колеги здравейти имам един братовчед и отишъл вчера без да пита и си купил този модел ДВД.Пуснал го в тях и няма DTS звук а отпред на дисплея свети индикацията.Дали е дефект или не може той да се оправи |
Най-вероятно той не може да се пребори с менюто, което е меко казано, сложно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
valentin subashov Опитен потребител

Регистриран на: 16 Юли 2005 Мнения: 233 Местожителство: Враца
|
Пуснато на: Пет Авг 05, 2005 18:34 Заглавие: |
|
|
| На моето NEO PDX 77 DTC-а излиза само на оптичния изход и няма вътрешен декодер ДТС. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|