 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
allen Нов потребител

Регистриран на: 15 Авг 2005 Мнения: 1
|
Пуснато на: Пон Авг 15, 2005 19:40 Заглавие: Търся спешно схема на комутатор за форд транзит-сиера 88г |
|
|
Търся спешно схема на комутатор за форд транзит-сиера 88г.
Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ariel Активен потребител

Регистриран на: 06 Апр 2005 Мнения: 51 Местожителство: Нова Загора
|
Пуснато на: Сря Авг 17, 2005 6:04 Заглавие: комутатор Сиера |
|
|
Предполагам че комутатора еизпълнен с дискретни елементи . Ако не намериш схема ,няма проблем, ако датчика е индуктивен комутатора може направо да го замениш с интегрален от други автомобили,но за индуктивен датчик. Правиш съответните кабелни връзки за захранването и към бобината . Изхода на датчика го проверяваш с осцилоскоп-извода с положителен импулс го подаваш към входа на комутатора. Ако искаш,мога да ти изпратя схема на свързване за конкретен комутатор. _________________ Животът не се мери с броя вдишвания,а с моментите,които спират дъха ни! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|