Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Форум за разкодиране / отключване
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
plamensl
Site Admin


Регистриран на: 27 Ное 2002
Мнения: 174

МнениеПуснато на: Пет Авг 19, 2005 13:33    Заглавие: Форум за разкодиране / отключване Отговорете с цитат

Как смятате, би ли имало интерес към форум за разкодиране на GSM-и, касетофони и какво име би било подходящо ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Гост






МнениеПуснато на: Съб Авг 20, 2005 14:39    Заглавие: Отговорете с цитат

според мен интерес ще има но ме съмнява саита да заработи наистина.Според мен няма много хора които имат информация и ще я предоставят безплатно.всички ще се ослушват и това ще е.
Върнете се в началото
G_ANEV
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 26 Окт 2003
Мнения: 1409
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Съб Дек 03, 2005 19:24    Заглавие: ----- Отговорете с цитат

да така е .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
plamensl
Site Admin


Регистриран на: 27 Ное 2002
Мнения: 174

МнениеПуснато на: Пет Дек 09, 2005 9:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Може и да е така но форумът ми на английски на тази тема се доста активен
http://forum.eserviceinfo.com/viewforum.php?f=8
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
G_ANEV
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 26 Окт 2003
Мнения: 1409
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пет Дек 09, 2005 19:02    Заглавие: разкодиране Отговорете с цитат

Колега някой да ти го оспорва Question
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
Фикри Нури
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 26 Юли 2005
Мнения: 1673
Местожителство: Kърджали

МнениеПуснато на: Съб Дек 10, 2005 6:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Разбиването на "Ремонти битова електроника" на по подробни части ще доведе до обособяването на групи по интереси, а от там ще се подобрят комуникациите м/у отделните участници.Аз съм за.
_________________
http://www.velox-systems.eu/
В скайпа: filikon
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Гост






МнениеПуснато на: Нед Яну 08, 2006 2:14    Заглавие: Отговорете с цитат

С риск да не изглежда нахално (това е все пак предложение нали? )
би било добре форума да се разбие на повечко раздели примерно така:

*TV,LCD,Plasma,Projectors
*VCR,VCP,DVD,DIVX,MPEG4
*Camcorders
*Sattelite
*Компютри
*GSM
*Телефони,факсове,централи
*Автомобилни касетофони
*Дигитални километражи,имобилайзери,диагностика,чип тунинг,ел.инсталаций на автомобила ...
*Ретро радиоприемници,грамофони,магнетофони,усилватели ........
*Интересни идеи(проекти)
Предполагам има и още какво да се допълни надявам се заглавията да са ви допаднали.
Върнете се в началото
tsuko
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 30 Ное 2004
Мнения: 356
Местожителство: Добрич

МнениеПуснато на: Нед Яну 08, 2006 2:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Anonymous написа:
С риск да не изглежда нахално (това е все пак предложение нали? )
би било добре форума да се разбие на повечко раздели примерно така:

*TV,LCD,Plasma,Projectors
*VCR,VCP,DVD,DIVX,MPEG4
*Camcorders
*Sattelite
*Компютри
*GSM
*Телефони,факсове,централи
*Автомобилни касетофони
*Дигитални километражи,имобилайзери,диагностика,чип тунинг,ел.инсталаций на автомобила ...
*Ретро радиоприемници,грамофони,магнетофони,усилватели ........
*Интересни идеи(проекти)
Предполагам има и още какво да се допълни надявам се заглавията да са ви допаднали.


Гостът с предложението естествено бях аз. Cool

Anonymous написа:
според мен интерес ще има но ме съмнява саита да заработи наистина.Според мен няма много хора които имат информация и ще я предоставят безплатно.всички ще се ослушват и това ще е.

А относно това ^^^ колега (който и да си)нормално е след като примерно съм разкодирвал даден касетофон да речем 5 часа или цяла нощ съм спал над него и ти да ми искаш решение на готово ами извинявай ама най малкото ще те оставя да си поблъскаш главата , ще ти дам напътствия ,жокерче,но не мислиш ли че и ти ще трябва да направиш нещо за да заслужиш парите си?Калкулиранията по сериен номер са още една тема която не искам да запецвам ,за "работещи" дъмпове с готови кодове също .По ценно от оригиналното еепром съдържание няма работете със него и няма да имате проблеми и това е не се отнася само за касетофоните ,но малко хора спазват това "златно правило"


Последната промяна е направена от tsuko на Вто Мар 21, 2006 2:43; мнението е било променяно общо 5 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
plamen petrov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005
Мнения: 1587
Местожителство: Шумен

МнениеПуснато на: Нед Яну 08, 2006 9:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Сякаш не смятам че е удачно има раздел мобилни комуникации и какво по два отговора на ден.Тя работата достатъчно е паднала цените също ако отворим още очите на автоджамбазите и тая малкото няма да я има .Та те вече си договарят колите по нета.Които е навлязъл в бранша знае от къде да си намери необходимата информация остана сега дам я предоставим на достъпен Български език и ще цъфнем .
_________________
Директна връзка Skype-plamenpetrov8281
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Rockton
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 10 Яну 2004
Мнения: 333
Местожителство: София - Люлин

МнениеПуснато на: Вто Яну 17, 2006 19:30    Заглавие: Отговорете с цитат

plamen petrov написа:
Сякаш не смятам че е удачно има раздел мобилни комуникации и какво по два отговора на ден.Тя работата достатъчно е паднала цените също ако отворим още очите на автоджамбазите и тая малкото няма да я има .Та те вече си договарят колите по нета.Които е навлязъл в бранша знае от къде да си намери необходимата информация остана сега дам я предоставим на достъпен Български език и ще цъфнем .


-Абсолютно и "пицилютно" съм съгласен с тебе колега, или поне аз лично никога няма да отварям очите на Автогжамбазите и боклукчиите дет все още ходят по германия швейцария австрия, да примъкват битова техника изхвърлена там кат боклук!
_________________
Да споделим опит и познания -за да не откриваме "топлата вода" отново! -Човек се учи докато е жив.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov