| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stoqnov Нов потребител

Регистриран на: 20 Авг 2005 Мнения: 4
|
Пуснато на: Съб Авг 20, 2005 14:51 Заглавие: Читав дъмп за essen cr31 |
|
|
| Здравейте колеги. Трябва ми читав дъмп за авто касетофон Blaupunkt Essen CR31. Смених няколко дъмпа но само един ме допусна да му вкарам кода но така и не можах да го разбера какъв е той. А ако можете да ми кажете как мога да го направя да тръгва без код още по добре. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobitv Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 825 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Съб Авг 20, 2005 14:56 Заглавие: |
|
|
| Заповядай и дерзай! Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stoqnov Нов потребител

Регистриран на: 20 Авг 2005 Мнения: 4
|
Пуснато на: Съб Авг 20, 2005 15:21 Заглавие: |
|
|
| Благодаря bobitv но аз ги имам тия дъмпове само този който е в папка cr31-2 само той ме допуска да вкарвам код но не го зная. Помогни ако можеш и ако не те затруднявам. Къде в самия дъмп е записан кода. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobitv Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 825 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Съб Авг 20, 2005 16:03 Заглавие: |
|
|
| Пробвай с този, или кажи кой от трите файла на втора папка ти разрешава въвеждане. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stoqnov Нов потребител

Регистриран на: 20 Авг 2005 Мнения: 4
|
Пуснато на: Съб Авг 20, 2005 16:35 Заглавие: |
|
|
| Ще пробвам да видим дано да стане че ми писна вече. Файла който ме допуска е ESSEN 3-2 от папка CR31-2. Ако ще помогне процесора е ST6154Q8/CB/5 а паметта е 93С14. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Авг 20, 2005 21:45 Заглавие: |
|
|
Ето ти работещ дъмп.Обърни внимание как записваш паметта.Трябва да завъртиш байтовете иначе няма да те цопуска защото зи записваш наобратно.  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stoqnov Нов потребител

Регистриран на: 20 Авг 2005 Мнения: 4
|
Пуснато на: Нед Авг 21, 2005 16:17 Заглавие: |
|
|
| Здравейте колеги. Време е да докладвам:) Благодарности на колегата Филипов с неговия дъмп касетофона тръгна без проблем. Благодаря и на останалите колеги които се отзоваха. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|