Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Смяна на USB кабел за зарядно, проблем с волтовете?

 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bis0lini
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 24 Авг 2014
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Нед Авг 24, 2014 15:04    Заглавие: Смяна на USB кабел за зарядно, проблем с волтовете? Отговорете с цитат

Здравейте!
Малкият ми брат си играл с кабела на зарядното ми и нещо го е пречупил и вече не работи.
Купих си нов кабел, но на него пише 30v, а на зарядното пише OUTPUT 5v ----- 1A
Та въпросът ми е, този 30v кабел ще претоварва ли телефона ми и това ще доведе ли скъсяване на живота му (или поне на батерията му).
Зарядното се дели на две части: адаптер, който се включва в контакта и USB към microUSB (стандартно зарядно за смартфон). Марката е HTC, ако има някакво значение.

Ето такова е зарядното:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
formati
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 31 Авг 2009
Мнения: 32
Местожителство: гр. София

МнениеПуснато на: Пон Сеп 15, 2014 12:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Ползвай си го, няма да имаш проблеми. Той кабела няма как да повиши напрежението на 30v Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov