| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ICO Опитен потребител

Регистриран на: 01 Юли 2004 Мнения: 481 Местожителство: Asenovgrad
|
Пуснато на: Пет Сеп 02, 2005 18:33 Заглавие: TV Samsung не запаметява |
|
|
Здравеите Тв то е модел СК21Н1ТК шаси S15Aсьстава е процSAA5531PS/N4/0298,видеоTDA8842.На паметта пише C41DC.Проблема е при пускане трьгва на 27 канал наUHF на навсичките 99 програми , функците в менюто работят и се регулират.Пускам го на авто търсене намира програмите сменят номерата че е запаметил 55 програми като излезе от търсенето няма нищо запаметено,така е и на ръчен и автоматичен режим.След спиране и пускане пак 27 канал.Според мен е памет.Въпроса ми е каква е паметта,как се влиза в сервиз и ако може схема, приемам всякакви идеи.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пет Сеп 02, 2005 18:57 Заглавие: |
|
|
| В тази последователност от дистанционното stand-by p.std help sleep stand-by или stand-by display p.std mute power .on |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Пет Сеп 02, 2005 19:45 Заглавие: |
|
|
Памета е 24C04 и по мое мнение щом сменя номерата , и всикчко друго е както трябва то тя е дефектна . Ако можеш да я прочетеш просто сложи същата програма в нова и ще ти се размине сервиза. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пет Сеп 02, 2005 19:57 Заглавие: |
|
|
| Мисля ,че имаше и опция REZET сервизното |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Сеп 02, 2005 20:01 Заглавие: |
|
|
Имам точноо такъв за ремонт при мен -захранване-прома е наред акоискаш ще ти го прочета и ще ти го пратя _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ICO Опитен потребител

Регистриран на: 01 Юли 2004 Мнения: 481 Местожителство: Asenovgrad
|
Пуснато на: Съб Сеп 03, 2005 7:48 Заглавие: |
|
|
| bai_tishan пращаи . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
smd Опитен потребител

Регистриран на: 31 Мар 2004 Мнения: 390 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Сеп 03, 2005 8:24 Заглавие: |
|
|
виж и това _________________ 123 proba |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ICO Опитен потребител

Регистриран на: 01 Юли 2004 Мнения: 481 Местожителство: Asenovgrad
|
Пуснато на: Съб Сеп 03, 2005 20:22 Заглавие: |
|
|
Колеги прочетох от сервис параметрите на старата памет ,замених я с нова24С04 корегирах някои от параметрите с ду и всичко е ОК.Закривам темата.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|