| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Юли 2005 Мнения: 309 Местожителство: ВИДИН Skype:nikipetrov6313
|
Пуснато на: Сря Апр 19, 2006 9:00 Заглавие: Ключ за Пежо 405 |
|
|
| Здравейте колеги .Колата е пристигнала от Авсртия с два ключа. С единия пали,а с другият отваря, на него има IF предавател който работи със сигурност ,на автомобила също приемника е в ред а не отваря дистанционно.Ннякой знае ли как може да бъде записан(обучен) този ключ?Пежото е 94г дизел и няма фабричен имобилайзер .Предварително благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
Пуснато на: Сря Апр 19, 2006 10:45 Заглавие: |
|
|
AUTODATA какво казва по въпроса? _________________ --------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pavlik Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 490 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Сря Апр 19, 2006 10:51 Заглавие: |
|
|
с кои мотор е пежото ?
провери в аутодата дали няманешто _________________ Колкото повече майстори толкова повече работа
Павлик |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pavlin v Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2005 Мнения: 856 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Сря Апр 19, 2006 11:28 Заглавие: |
|
|
За коя AUTODATA става въпрос саит или нещо друго.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Юли 2005 Мнения: 309 Местожителство: ВИДИН Skype:nikipetrov6313
|
Пуснато на: Сря Апр 19, 2006 13:07 Заглавие: |
|
|
| В мойте АУТОДАТИ нищо не намерих,затова постнах тази тема. 1.9чист дизел |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
Пуснато на: Сря Апр 19, 2006 14:13 Заглавие: |
|
|
| pavlin v написа: | За коя AUTODATA става въпрос саит или нещо друго.  |
Софтуер...
Отвечер ще погледна. Дай точни данни за автомобила. _________________ --------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|