| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Сря Апр 19, 2006 13:38 Заглавие: VESTEL CTV-2051 S TXT шаси 11АК30-2 не избира... |
|
|
Телевизора свети екрана със снежинки и тук там има съвсем малко размазана картина. Като влеза в менюто за избиране по никакъв начин не мога да сменя диапазона и стои само в дециметровия обхват.Нова памет с нов запис сложих пак е така . Имам си точно 5 в на паметта и процесора . Имам и 5в на изводите на тунера.В сервизен режим се опитвах с АРУто да го излъжа ама нещя. А сега на къде или и него да карам но Рибарица...  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Апр 19, 2006 14:02 Заглавие: |
|
|
Мисля,че не си случил на памет. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Сря Апр 19, 2006 14:51 Заглавие: |
|
|
Дефекта е открит Когато човек наруши основното правило че първо трябва да огледа добре шасито то така се получава. Дефекта се оказа прекъснали пътечки за към тунера . Просто от нещо са разядени и те са много ситни и прекъснали.Сега остава да се приложи майсторство при въстановяването. _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Апр 19, 2006 14:57 Заглавие: |
|
|
Не мога да си обясня как тогава не превключва от метров на дециметров обхват/или обратно/?
Като влеза в менюто за избиране по никакъв начин не мога да сменя диапазона _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Сря Апр 19, 2006 15:35 Заглавие: |
|
|
Ами Дима така е . EUROFIX ми прати добър запис и с него е така . Забелязах че АРУто на тунера е 4.5в и не се променя. Тогава вече видях че пътечките са прекъснали . сега остава да ги оправя но го застраних че имам други по спешни и утре ще докладвам ако има проблем. _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Сря Апр 19, 2006 16:33 Заглавие: |
|
|
Запоих прекъсналите пътечки и сега като го пусна да избира си почва от L обхват преминава през Н и през U но не спира и не запомня програмите . При избиране картината няма синхронизация бяга и по кадри и по редове .Като че ли ще е дефектна и STV 2248С но оставям за утре продължението защото отивам на мач Литекс -Славия  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Сря Апр 19, 2006 21:59 Заглавие: |
|
|
| коцев написа: | Запоих прекъсналите пътечки и сега като го пусна да избира си почва от L обхват преминава през Н и през U но не спира и не запомня програмите . При избиране картината няма синхронизация бяга и по кадри и по редове .Като че ли ще е дефектна и STV 2248С но оставям за утре продължението защото отивам на мач Литекс -Славия  |
Това сигурно е първия VESTEL които си оспял да ремонтираш,и то
заштото е с механичен дефект.............. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
G_ANEV Опитен потребител

Регистриран на: 26 Окт 2003 Мнения: 1409 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Сря Апр 19, 2006 22:23 Заглавие: |
|
|
Пак гостите си правят каквото искат  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Сря Апр 19, 2006 22:47 Заглавие: |
|
|
Абе с механичния дефект се оправих но остава с истинския тъй че е рано да се каже че съм направил най после един Vestel  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
G_ANEV Опитен потребител

Регистриран на: 26 Окт 2003 Мнения: 1409 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Сря Апр 19, 2006 22:54 Заглавие: |
|
|
Коцев сбирката на Рибарица наближава Мислете как ще я караме със гостите Имам чувството че някой се опитва да унищожи форума  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|