| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Сря Апр 19, 2006 12:39 Заглавие: AT49F001N -70 |
|
|
| Корпус PLCC. Трябва ми такъв флаш. Може и да не е чисто нов, просто да работи, или магазин където го имат в наличност. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
grishan Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 747 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Апр 19, 2006 21:54 Заглавие: |
|
|
| Виждам че никой не отговаря ,това е флеш хъб става и интел N82801 и всички на които пише 49F или FL01(1 мбит) има ги по старите дъна и сигурно имам но не вярвам да е проблем да си намериш. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
F_Dra Нов потребител

Регистриран на: 17 Мар 2006 Мнения: 46
|
Пуснато на: Сря Апр 19, 2006 23:03 Заглавие: |
|
|
има AT49F001-55 или AT49F001AN-45 _________________ When you have to kill a man, it costs nothing to be polite - Winston Churchill |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Чет Апр 20, 2006 7:56 Заглавие: |
|
|
| Там е работата че прерових доста дъна и засега не можах да намеря. Намирам 2 мб и пробвах ама нещо се сърди. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
grishan Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 747 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Апр 20, 2006 8:24 Заглавие: |
|
|
| Търси по стари хардове и СД-та. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|