| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
hadgiyskivd Активен потребител


Регистриран на: 23 Фев 2005 Мнения: 81 Местожителство: ЛОВЕЧ
|
Пуснато на: Чет Апр 20, 2006 11:00 Заглавие: TELETECH CTV 1455 T след мълния |
|
|
Първата жертва на мълниите за тази година дойде.
str-ра се е сцепил и частта с надписа липсва.
На външен вид корпус е като на STRG 6653( малък)
Шасито е 5800-A3Y111-01(3YII)
Проблема ми е ,какъв е STR -ра???
Благодаря на всички отзовали се
Веско Хаджийски |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Апр 20, 2006 11:58 Заглавие: |
|
|
На схемата е записан STR6653,но по спомен е STR-G6653.схема трябва ли Ви? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hadgiyskivd Активен потребител


Регистриран на: 23 Фев 2005 Мнения: 81 Местожителство: ЛОВЕЧ
|
Пуснато на: Чет Апр 20, 2006 12:03 Заглавие: TELETECH CTV 1455 T след мълния |
|
|
ако не ви затруднява пратете ми схемата , не се знае след мълнията какво още е загинало
Веско Хаджийски |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Апр 20, 2006 12:14 Заглавие: |
|
|
Потегли,шасито е 3Y11 _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hadgiyskivd Активен потребител


Регистриран на: 23 Фев 2005 Мнения: 81 Местожителство: ЛОВЕЧ
|
Пуснато на: Чет Апр 20, 2006 18:31 Заглавие: TELETECH CTV 1455 T след мълния |
|
|
str-а се оказа 6653 , беше пробил само и диода 605,
сега работи добре
закривам темата
Благодаря за помоща!!!
Веско Хаджийски |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|