| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Ангел Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 681 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Пет Апр 21, 2006 13:09 Заглавие: Търся дъмп за 14" 11AK36A2 |
|
|
Търся дъмп за 14"телевизор с процесор
ST92195C3B1/OBF
VESTEL/T30E030
памет 24С08
не излиза друг обхват освен UHF _________________ "Сега всеки ден,всеки час навсякъде има матриял..." |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
aysun_a Опитен потребител


Регистриран на: 18 Мар 2005 Мнения: 586 Местожителство: кърджали
|
Пуснато на: Пет Апр 21, 2006 13:12 Заглавие: Re: Търся дъмп за 14" 11AK36A2 |
|
|
| Ангел написа: | Търся дъмп за 14"телевизор с процесор
ST92195C3B1/OBF
VESTEL/T30E030
памет 24С08
не излиза друг обхват освен UHF |
Zdr. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ангел Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 681 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Пет Апр 21, 2006 13:19 Заглавие: |
|
|
Благодаря,колега!Обхвата излезе!
BG/DK обаче не излиза в менюто с този дъмп.Телевизора е внос от чужбина. _________________ "Сега всеки ден,всеки час навсякъде има матриял..." |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Апр 21, 2006 13:22 Заглавие: |
|
|
Най-добре е да влезете в сервиз и да зададете вида на тунера и превключваните диапазони.Изпращам Ви сервизното и няколко памети.Можетеда видите и включването на звука в сервиз. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ангел Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 681 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Пет Апр 21, 2006 14:04 Заглавие: |
|
|
Благодаря,dima!
Стана супер!  _________________ "Сега всеки ден,всеки час навсякъде има матриял..." |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|