| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пет Апр 21, 2006 18:08 Заглавие: Отново за CS3290TAN |
|
|
Procedure:
1. Switch unit off.
2. Switch unit on.
3. Within 6 seconds press the following buttons: -/--, MENU and TV.
remedy 2
Procedure:
1. Switch unit on.
2. Within 5 seconds press -/-- MENU, TV buttons.
Entered for EURODIGI /HITACHI (Chassis)
Това е процедурата за влизане в сервиз от euras.com
Ползвам Пилот4275
И не мога да вляза в сервизен режим .
Помощ !!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Апр 21, 2006 18:41 Заглавие: |
|
|
| Въпросната комбинация присъства и на други места (не, че при тези шасита не са възможни изненади), но този пулт на Пилот нещо ми се губи, така че защо не пробваш 1821 да речем. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пет Апр 21, 2006 18:44 Заглавие: |
|
|
| Защото моя снабдител каза че вече не се произвежда, и това което ползвам е новата модификация. Но бутоните отговарят. Най малко тия три бутона. Между другото специално заради тая работа платих в euras и това е точно за тоя телевизор. Не ми се вярва да има грешка? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Апр 21, 2006 19:16 Заглавие: |
|
|
Може и така да е, странното е че и в сайта на Пилот за този номер намирам само еквивален към друг "заместващ" пулт (на CME).
Инфото за това шаси и от други източници е такова, така че да се надяваме, че е така. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|