| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
real Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 479 Местожителство: ямбол
|
Пуснато на: Пет Апр 21, 2006 16:45 Заглавие: philips 29pt805b/00 |
|
|
шаси fl 4.17 При запускане но не винаги изгаря on4127=but12 поне такова слагам,някой има ли идея от каде може да е.дали менте транзистори или дефект,ще помоля и за схема,че докато проверявах счупих едно smd диодче номер 6305 незнам какьв е. благодаря предварително _________________ не става само с ядене,трябва и акьл |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fonev_tv Опитен потребител

Регистриран на: 22 Мар 2006 Мнения: 742 Местожителство: СОФИЯ ул.Макгахан 11
|
Пуснато на: Пет Апр 21, 2006 18:49 Заглавие: |
|
|
| Филтрация в ЗГХО |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
EUROFIX Активен потребител

Регистриран на: 03 Май 2004 Мнения: 76 Местожителство: V.TARNOVO
|
Пуснато на: Съб Апр 22, 2006 6:03 Заглавие: hi |
|
|
Всичко ти е в пощата успехи !  _________________ HI |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
real Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 479 Местожителство: ямбол
|
Пуснато на: Съб Апр 22, 2006 10:36 Заглавие: |
|
|
благодаря за схемата но диодчето е на една малка платка а на схемата не е отбелязано тьрсенето продьлжава.fonef_tv би ли бил по точен,защото не виждам ел.конд. нито един освен на 300в _________________ не става само с ядене,трябва и акьл |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|