| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
BASS MAN Гост
|
Пуснато на: Съб Апр 22, 2006 12:10 Заглавие: Продавам BASS BOX & BASS TUBE |
|
|
Продавам бас каса и бас туба за кола.Касата е с говорител 500W а тубата е с говорител 250W.Цената на касата е 190лв. с възможност за договаряне а на тубата е 100лв.Говорителите са 12 инчови.За повече информация телефон 0887608634-Даниел
ЕТО И СНИМКИ:
[/img] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BASS MAN Гост
|
Пуснато на: Пет Апр 28, 2006 17:45 Заглавие: |
|
|
| цената на тубата вече е 89 лева |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BASS MAN Гост
|
Пуснато на: Съб Апр 29, 2006 11:46 Заглавие: |
|
|
| цената на касата вече е 170 лева а на тубата 85 лева |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BASS MAN Гост
|
Пуснато на: Сря Май 03, 2006 14:49 Заглавие: |
|
|
| Цената на касата вече е 160 лева а на тубата 80 лева.-0889435033 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Вто Май 09, 2006 16:45 Заглавие: |
|
|
| Цената на касата е вече 150 лева |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BASS_MAN Нов потребител

Регистриран на: 17 Май 2006 Мнения: 9
|
Пуснато на: Сря Юни 07, 2006 20:30 Заглавие: |
|
|
| Цената е вече 140 кинта за касата и 80 за тубата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Чет Юни 08, 2006 16:25 Заглавие: |
|
|
| Ама подобна туба в магазина струва 99 лв. с една година гаранция. GTt-300 на Blaupunkt. Дай я поне за 30-40лв. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Astor Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2005 Мнения: 186
|
Пуснато на: Съб Юни 10, 2006 18:39 Заглавие: |
|
|
дай повече информация за "касата" с какъв говорител е и т.н. _________________ The Big Man |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BASS MAN Гост
|
Пуснато на: Сря Авг 09, 2006 12:01 Заглавие: |
|
|
| тубата е с цена 70 лева а касата е с говорител BASS06 0895175521 цена на касата 120 кинта |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|