| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
mincho1959 Опитен потребител

Регистриран на: 08 Дек 2005 Мнения: 353 Местожителство: pomorie
|
Пуснато на: Сря Апр 26, 2006 15:18 Заглавие: Сервизен режим на TV+VCR LG-KI-14V38 |
|
|
TV+VCR видеодвойка,внесена, предполагам,от Англия , понеже работеше само на UHF . След эамяната на тунера , SAW-филтъра ,джъмперите , чреэ които се задават опциите эа обхватите и поставянето на платка эа эвука TV -то заработи , но на програмите с D/K эвук има шум , който след финна донастройка намаля , но продължава да драэни . След като разгледах менюто , эабеляэах , че в sistem не може да се сменя системата (отбеляэани като 1 / 2)Предполагам , че в сервиэен режим (ако има такъв ) , е эабранена смяната на системата , но не энам как се влиэа в него . Помагайте !!! _________________ kami-el |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Апр 26, 2006 15:32 Заглавие: |
|
|
Някъде по платката да е написано шасито? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Сря Апр 26, 2006 16:09 Заглавие: |
|
|
| Ама щом си поставил платка, какво те интересуват системите? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Сря Апр 26, 2006 16:45 Заглавие: |
|
|
| dima написа: | | Някъде по платката да е написано шасито? |
шасито иначе е MV-55A |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mincho1959 Опитен потребител

Регистриран на: 08 Дек 2005 Мнения: 353 Местожителство: pomorie
|
Пуснато на: Чет Апр 27, 2006 9:53 Заглавие: Сервизен режим на TV+VCR LG-KI-14V38 |
|
|
Шасито е MV55A-точно както е отбеляэал колегата mitachi.
| Цитат: |
Ама щом си поставил платка, какво те интересуват системите? |
Както съм отбеляэал по-горе, на D/K има шум и понеже нямам схема, не энам дали при смяната на системите не се комутират някакви корегиращи групи. _________________ kami-el |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Чет Апр 27, 2006 10:11 Заглавие: |
|
|
| С какви интеграли е направен, че и аз нямам схема. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mincho1959 Опитен потребител

Регистриран на: 08 Дек 2005 Мнения: 353 Местожителство: pomorie
|
Пуснато на: Пет Апр 28, 2006 17:22 Заглавие: Сервизен режим на TV+VCR LG-KI-14V38 |
|
|
МЧУ-то е иэпълнено с LA7555. _________________ kami-el |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пет Апр 28, 2006 18:42 Заглавие: |
|
|
| С подходящ ПАФ и добра приставка не би трябвало да има никакъв проблем! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mincho1959 Опитен потребител

Регистриран на: 08 Дек 2005 Мнения: 353 Местожителство: pomorie
|
Пуснато на: Пет Апр 28, 2006 21:50 Заглавие: Сервизен режим на TV+VCR LG-KI-14V38 |
|
|
| Цитат: | | С подходящ ПАФ и добра приставка не би трябвало да има никакъв проблем! | .Напълно съм съгласен с теб,эа това смених няколко приставки и SAW филтри,но беэ реэултат ! А между другото клиента си прибра TV-то ,эатова приключвам темата,благодаря на всички! _________________ kami-el |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dimitar_cher Опитен потребител


Регистриран на: 06 Мар 2005 Мнения: 362 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Пет Апр 28, 2006 23:59 Заглавие: |
|
|
| тв е на 6 MZH налага се да го преработите на 5.5MZH и тогава пладката за 6.5MZH успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|