| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pavlin v Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2005 Мнения: 856 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Чет Апр 27, 2006 12:59 Заглавие: Totanic CTV-3700 |
|
|
Процесор KMP87cp38n-3599 видео TDA8842 koе шаси е за да потърса схема че има проблем в захранването което е със STR F6654.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Апр 27, 2006 13:10 Заглавие: |
|
|
Шасито е PTXM01,изпращам Ви схема,но предварително се извинявам за качеството. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pavlin v Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2005 Мнения: 856 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Чет Апр 27, 2006 13:53 Заглавие: |
|
|
Благодаря DIMA.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Чет Апр 27, 2006 15:44 Заглавие: |
|
|
| На тия им гори 2SA968 , едно съпротивление 20ом. до него, и се подува един кондезатор - не помня кой номер беше във вторичната страна. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yugo Опитен потребител

Регистриран на: 01 Дек 2005 Мнения: 191 Местожителство: shumen
|
Пуснато на: Чет Апр 27, 2006 18:28 Заглавие: |
|
|
| Кондензаторът е 330мф на 16в.За всеки случай провери как е стабилизатора на 5в в малък корпус за захранване на процесора! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
naskoni Опитен потребител

Регистриран на: 31 Дек 2003 Мнения: 180 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Май 26, 2008 11:19 Заглавие: |
|
|
| здр.и аз имам нужда от схема на тоя телевизор.Преди мн време съм го оставил за ремонт и сега му дойде времето,вече непомня какво му беше изгоряло,май един транзистор Q810-2SC1573a .Сега като го включа и през лампа релето щрака като часовник и светодиода също,всичко е здраво ,кондензатори сменени в захранването и някои в вторичната част |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Май 26, 2008 11:22 Заглавие: |
|
|
Проверете си пощата.
И не пишете в чужди теми. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|