| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
jivko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2005 Мнения: 737 Местожителство: ГР.Шумен
|
Пуснато на: Чет Апр 27, 2006 9:17 Заглавие: помощ за Grundig М63-115 шаси СUС1822 |
|
|
| Проблема е,че при включване от ключа не минава в стенбай,а блокира процесора-няма имдикация и не се управлява.Понякога го излъгвам и тръгва,но не може да се настрои на програма.Тунера е 29504-201.01/1. При търсене варикапното от изхода на TY44811 не се променя,но не зная къде е проблема.Нямам тунер да наложа.Пробвал съм с нов дъмп и няма ефект. Не съм сменял пометта 24с01 в тунера.А може ли да е от TUA 2019? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
makom Опитен потребител

Регистриран на: 10 Мар 2004 Мнения: 589 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Чет Апр 27, 2006 13:47 Заглавие: |
|
|
| Огледай по шината I2C да не товари нещо. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Чет Апр 27, 2006 22:30 Заглавие: |
|
|
Отакачи третата секция на ключа ако има такава _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jivko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2005 Мнения: 737 Местожителство: ГР.Шумен
|
Пуснато на: Пет Апр 28, 2006 10:19 Заглавие: |
|
|
| Шината не се товари.Проверих нивото на импулсите. Ключа има трета секция,откачах я но няма ефект,само дето остава в стенбай .При включване от дист. пак блокира.Когато го вкл. с ключа и едновременно натисна Р+ светва 3F и след малко P1.Телевизора светва , излиза менюто ,влиза в режим на настройка, но не намира нищо.На тунера след TY44811 стои 20 волта и на се променя при търсене.А импулсите SDA и SCL се променят . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
makom Опитен потребител

Регистриран на: 10 Мар 2004 Мнения: 589 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Пет Апр 28, 2006 11:10 Заглавие: |
|
|
| Смени дъмпа,ако не си го направил вече. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jivko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2005 Мнения: 737 Местожителство: ГР.Шумен
|
Пуснато на: Вто Май 02, 2006 7:41 Заглавие: |
|
|
| Не е от дъмпа-сменях го,но пак ще пробвам и ако някой има работещ със сигурност ще моля да ми го прати.Благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|