| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ФОРМАТЦЕВТ Опитен потребител


Регистриран на: 23 Юни 2004 Мнения: 166 Местожителство: Лясковец BG
|
Пуснато на: Съб Апр 29, 2006 22:21 Заглавие: VW GAMMA 3 |
|
|
Прочетох доста неща и ми стана ясно, че ми трябва или калукатор по серийния номер или някакъв коде-файндър. Колеги помагайте трябва ми едно от двете ... _________________ Пречките са онези малки неща около пътя ни които виждаме ако отклоним поглед от целта
http://diagnostika.hit.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Апр 29, 2006 22:44 Заглавие: |
|
|
за какулатор забрави.Прави се с програматор само за този модел. _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ФОРМАТЦЕВТ Опитен потребител


Регистриран на: 23 Юни 2004 Мнения: 166 Местожителство: Лясковец BG
|
Пуснато на: Съб Апр 29, 2006 23:44 Заглавие: |
|
|
Нещо като схемичка ще може ли ?  _________________ Пречките са онези малки неща около пътя ни които виждаме ако отклоним поглед от целта
http://diagnostika.hit.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gmg_service Опитен потребител

Регистриран на: 06 Фев 2006 Мнения: 595 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Нед Апр 30, 2006 0:24 Заглавие: |
|
|
| Къде да пращаме?? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ФОРМАТЦЕВТ Опитен потребител


Регистриран на: 23 Юни 2004 Мнения: 166 Местожителство: Лясковец BG
|
Пуснато на: Нед Апр 30, 2006 7:17 Заглавие: |
|
|
на е-мейла [email protected] благодаря предварително. _________________ Пречките са онези малки неща около пътя ни които виждаме ако отклоним поглед от целта
http://diagnostika.hit.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|