| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
osvirepql Нов потребител

Регистриран на: 30 Апр 2006 Мнения: 7
|
Пуснато на: Нед Апр 30, 2006 16:28 Заглавие: Разкодиране на VW Beta |
|
|
Това е автокасетофона: http://store1.data.bg/pepiito/Picture002.jpg Махнах му захранването после го сложих и ми изписа "Safe" сега какво трябва да направя за да проработи Видях няколко теми но не разбрах точно какво трябва да се направи... Ако някой ми обясни по точно ще съм много благодарен
Благодаря Ви предварително |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pavlik Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 490 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Нед Апр 30, 2006 16:49 Заглавие: |
|
|
Занеси го в сервиз  _________________ Колкото повече майстори толкова повече работа
Павлик |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
osvirepql Нов потребител

Регистриран на: 30 Апр 2006 Мнения: 7
|
Пуснато на: Нед Апр 30, 2006 16:58 Заглавие: |
|
|
Други предложения ?  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Нед Апр 30, 2006 17:03 Заглавие: |
|
|
Ако не знаеш кода всички предложения за въвеждането му ще са излишни. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
osvirepql Нов потребител

Регистриран на: 30 Апр 2006 Мнения: 7
|
Пуснато на: Нед Апр 30, 2006 17:05 Заглавие: |
|
|
| plamen petrov написа: | | Ако не знаеш кода всички предложения за въвеждането му ще са излишни. |
Ако го знаех кода нямаше да питам Гледах някакви теми правят го с Motorola cracker но не разбрах как точно... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
osvirepql Нов потребител

Регистриран на: 30 Апр 2006 Мнения: 7
|
Пуснато на: Нед Апр 30, 2006 17:07 Заглавие: |
|
|
Ако трябва нещо сериен номер имам го само кажете...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Нед Апр 30, 2006 17:11 Заглавие: |
|
|
Ами моторола-кракер е програма която чете паметта в процесора и после с друга програма се смята самия код .Така че предложението да го занесеш на сервиз е най-разумното. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
osvirepql Нов потребител

Регистриран на: 30 Апр 2006 Мнения: 7
|
Пуснато на: Нед Апр 30, 2006 17:12 Заглавие: |
|
|
| plamen petrov написа: | | Ами моторола-кракер е програма която чете паметта в процесора и после с друга програма се смята самия код .Така че предложението да го занесеш на сервиз е най-разумното. |
Май така ще стане
Благодаря Ви за помощта! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nick_s Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 273 Местожителство: Габрово
|
Пуснато на: Пон Май 01, 2006 12:47 Заглавие: |
|
|
| ако имаш програматор за HC11 и можеш да прочетеш паметта - нямаш проблеми . кода е на адрес B603 и B606 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
osvirepql Нов потребител

Регистриран на: 30 Апр 2006 Мнения: 7
|
Пуснато на: Пон Май 01, 2006 13:33 Заглавие: |
|
|
| nick_s написа: | | ако имаш програматор за HC11 и можеш да прочетеш паметта - нямаш проблеми . кода е на адрес B603 и B606 |
Не съм много наясно с нещата Ще може ли да ми обясниш на малко по разбираем език....
Ако ти можеш да го оправш и си от София кажи и ще се разбереме нещо. Ще си платя каквото трябва |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|