| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Rockton Опитен потребител


Регистриран на: 10 Яну 2004 Мнения: 333 Местожителство: София - Люлин
|
Пуснато на: Пет Апр 28, 2006 14:37 Заглавие: Търся Схема за TV Prolux 20SMT02 |
|
|
Ударен е от гръм има "изпарени" елементи , въстановянето без схема ще е...не ми се мисли;))))) Моля ако някой от колегите притежава схема на въпросното латвийско изчадие, да ми я прати или да я качи във файлообменикът ! Благодаря предварително )) _________________ Да споделим опит и познания -за да не откриваме "топлата вода" отново! -Човек се учи докато е жив. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Апр 28, 2006 15:09 Заглавие: |
|
|
С какъв процесор е? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Rockton Опитен потребител


Регистриран на: 10 Яну 2004 Мнения: 333 Местожителство: София - Люлин
|
Пуснато на: Пет Апр 28, 2006 17:07 Заглавие: |
|
|
| dima написа: | | С какъв процесор е? |
Дима захранването е на TDA16846P a процесорът е едночипов TDA9351PS/N2/2I 1185, По дъното има доста изпарени SMDрезистори икапацитети, най вероятно всичко е заминало ама съм решил да се попреборя със него, така чевсяка информацище ми е от полза ))) _________________ Да споделим опит и познания -за да не откриваме "топлата вода" отново! -Човек се учи докато е жив. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
makom Опитен потребител

Регистриран на: 10 Мар 2004 Мнения: 589 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Пет Апр 28, 2006 17:24 Заглавие: |
|
|
Май ще е по-добре нов телевизор.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Апр 28, 2006 18:10 Заглавие: |
|
|
И а съм на мнението на makom
,но ще Ви изпратя схемата,това е шаси РТ-92 _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Rockton Опитен потребител


Регистриран на: 10 Яну 2004 Мнения: 333 Местожителство: София - Люлин
|
Пуснато на: Пон Май 01, 2006 10:32 Заглавие: |
|
|
| dima написа: | И а съм на мнението на makom
,но ще Ви изпратя схемата,това е шаси РТ-92 |
-Дима, благодаря много за отзивчивоста, получих схемата, , извинявам се че отговарям със закъснение но отсъствах няколко дни и нямах възможност да вляза в сайна и мрежата ))
Днес ще се позанимавам със въпросноти TV. Макар че и на мен още в самото начало ми сед струваше че "плаче за нов" ... ама ще информирам пак докъде съм стигнал ,
-благодаря ви отново колеги, и най много благодарности за схемата на Дима )) _________________ Да споделим опит и познания -за да не откриваме "топлата вода" отново! -Човек се учи докато е жив. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|