| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
forum Опитен потребител

Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 324
|
Пуснато на: Пон Май 01, 2006 15:23 Заглавие: Телевизор - КИА |
|
|
| Дистанц. е вчупено няма транзистора и кварца на него пише ''5Z51 - 908''.Как и от къде да се разбере?Това е телевизор ''KIA''. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Май 01, 2006 15:27 Заглавие: |
|
|
| А схемата каква е? (не че това кой знае колко помага, но все пак) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
forum Опитен потребител

Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 324
|
Пуснато на: Пон Май 01, 2006 19:37 Заглавие: |
|
|
| Те са две дист. управления - 2-рото е за ПАНАСОНИК - УРЕДБА МОДЕЛ:N2QAHB000044 това пише на тях от къде да си купя? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Май 01, 2006 19:59 Заглавие: |
|
|
Извинявай, но нещо не разбрах
Опитай пак. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
forum Опитен потребител

Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 324
|
Пуснато на: Пон Май 01, 2006 20:41 Заглавие: |
|
|
Получих за ремонт второто дистанционно на панасоник аудио система.
Затова пиша че и дист. за КИАта и за панасоника са на два три месеца и са се скапали. Клиентите нямат нищо напротив да са нови. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|