| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
nik_popov Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2004 Мнения: 180 Местожителство: Samokov
|
Пуснато на: Пон Май 01, 2006 14:51 Заглавие: Grundig Citroen 2014 RDS разкодиране |
|
|
| Колеги необходим ми е bin за този модел.Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
aysun_a Опитен потребител


Регистриран на: 18 Мар 2005 Мнения: 586 Местожителство: кърджали
|
Пуснато на: Пон Май 01, 2006 15:05 Заглавие: Re: Grundig Citroen 2014 RDS разкодиране |
|
|
| nik_popov написа: | | Колеги необходим ми е bin за този модел.Благодаря предварително. |
дай номерата на протса и епрома и пиши там квото има за писане. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_popov Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2004 Мнения: 180 Местожителство: Samokov
|
Пуснато на: Пон Май 01, 2006 15:30 Заглавие: |
|
|
| Процесора е D17006AGFE49.Памет 24C08 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
aysun_a Опитен потребител


Регистриран на: 18 Мар 2005 Мнения: 586 Местожителство: кърджали
|
Пуснато на: Пон Май 01, 2006 18:49 Заглавие: Re: Grundig Citroen 2014 RDS разкодиране |
|
|
| nik_popov написа: | | Колеги необходим ми е bin за този модел.Благодаря предварително. |
поща. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_popov Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2004 Мнения: 180 Местожителство: Samokov
|
Пуснато на: Пон Май 01, 2006 19:15 Заглавие: |
|
|
| Благодаря,ще го пиша утре и ще дам резултат. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_popov Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2004 Мнения: 180 Местожителство: Samokov
|
Пуснато на: Вто Май 02, 2006 18:28 Заглавие: |
|
|
Благодаря на колегата,всичко е ОК.Закривам темата.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Вто Май 02, 2006 22:30 Заглавие: Re: Grundig Citroen 2014 RDS разкодиране |
|
|
| aysun_a написа: | | nik_popov написа: | | Колеги необходим ми е bin за този модел.Благодаря предварително. |
поща. |
Я и на мен ако може _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
aysun_a Опитен потребител


Регистриран на: 18 Мар 2005 Мнения: 586 Местожителство: кърджали
|
Пуснато на: Сря Май 03, 2006 9:17 Заглавие: Re: Grundig Citroen 2014 RDS разкодиране |
|
|
| bai_tishan написа: | | Я и на мен ако може |
поща  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Сря Май 03, 2006 10:15 Заглавие: |
|
|
Благодаря  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|