| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
colbi Активен потребител

Регистриран на: 21 Мар 2005 Мнения: 94
|
Пуснато на: Сря Май 03, 2006 14:19 Заглавие: TV PHILIPS 25ST1704/22B |
|
|
Колеги,пулсира ми захранването между 98 120 волта
Прегледах всички кондензатори и отрих един прекъснал 100м 25волта
смених го пак същтото .Нямам схема някои има ли идея или схема.
Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Сря Май 03, 2006 14:24 Заглавие: |
|
|
Шасито е GR2.1 . Би трябвало да го има във файлообменика _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Май 03, 2006 14:30 Заглавие: |
|
|
Смени всички електорилити които са от топлата и от студентата страна в схемата за регулировка на захранването.Надявам се
си разкачил от товар захранването за проба _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Май 04, 2006 11:19 Заглавие: |
|
|
Колби,виж за всеки случай ако имаш превърти и оптрона той е един голям CNR50.Разкачи редовата-махни съединителя на редовите откл.бобини-това стига-
сложи за товар крушка и виж колко волта има на нея?И пак ли така премъчва.
Другото за което се сещам-близо до TDA2579,някъде около редовия драйвер имаше едно SMD-транзисторче дето караше защитата да сработва по тоя начин-попрецъкай ги с уреда. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|